Shirtsponsor



Nieuws



Vandaag jarig

Geen jarigen vandaag

terug naar vorige pagina

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mei 14416 GZG Hardenberg D1
11:00 12:00 thuis De Zwet - blauw
26 mei 14497 Harlinger Mixed Hockey Club D1
75
10:30 12:45 uit route
2 jun 14556 Meppeler HV D1
11:00 12:00 thuis De Zwet - blauw
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eelde D1 14 42 14 0 0 63 8 0
2 Hardenberg D1 14 36 12 0 2 73 20 0
3 Dash D1 13 30 10 0 3 50 14 0
4 Lelystad D1 13 22 7 1 5 34 23 0
5 Harlingen D1 15 19 6 1 8 37 39 0
6 Hoogeveen D1 13 15 4 3 6 27 30 0
7 Daring D1 13 14 4 2 7 31 38 0
8 Hondsrug D1 15 14 4 2 9 26 40 0
9 Meppel D1 14 10 3 1 10 18 56 0
10 Coevorden D1 14 0 0 0 14 2 93 0

Uitslagenmatrix
  Daring D1Eelde D1Lelystad D1Coevorden D1Meppel D1Dash D1Hardenberg D1Hondsrug D1Hoogeveen D1Harlingen D1
Daring D1   5-2 6-0 1-3 1-5 5-3
Eelde D1 4-1   4-0 7-0 8-2 1-0 1-0 2-0
Lelystad D1 2-3   9-1 6-0 1-0 0-1 3-1 3-2
Coevorden D1 0-4 0-5   0-3 0-11 0-4 0-5 0-5
Meppel D1 2-0 0-11 0-2 6-1   1-5 0-5 2-4 1-1 2-3
Dash D1 3-0 1-2 12-0   2-0 7-0 5-2
Hardenberg D1 6-1 2-5 13-0 7-0 5-0   3-0 6-3
Hondsrug D1 2-2 0-5 1-4 5-0 1-6   2-1 2-2
Hoogeveen D1 3-3 1-1 5-0 3-2 1-4 4-1   2-3
Harlingen D1 5-2 0-5 4-1 1-2 1-3 1-3 5-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Hondsrug D1 Eelde D1 0-5 Definitief
.. Coevorden D1 Hoogeveen D1 0-5 Definitief
.. Daring D1 Dash D1 1-3 Definitief
.. Harlingen D1 Hardenberg D1 1-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Dash D1 Coevorden D1 12-0 Definitief
.. Eelde D1 Emmen D1 7-1 Definitief
.. Lelystad D1 Hondsrug D1 3-1 Definitief
.. Meppel D1 Harlingen D1 2-3 Definitief
.. Hardenberg D1 Daring D1 6-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Coevorden D1 Daring D1 0-4 Definitief
.. Emmen D1 Lelystad D1 0-5 Definitief
.. Harlingen D1 Eelde D1 0-5 Definitief
.. Meppel D1 Hardenberg D1 0-5 Definitief
.. Hondsrug D1 Hoogeveen D1 2-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Hoogeveen D1 Emmen D1 3-2 Definitief
.. Lelystad D1 Harlingen D1 3-2 Definitief
.. Dash D1 Hondsrug D1 2-0 Definitief
.. Eelde D1 Meppel D1 7-0 Definitief
.. Hardenberg D1 Coevorden D1 13-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Eelde D1 Hardenberg D1 8-2 Definitief
.. Emmen D1 Dash D1 1-8 Definitief
.. Harlingen D1 Hoogeveen D1 5-1 Definitief
.. Meppel D1 Lelystad D1 0-2 Definitief
.. Hondsrug D1 Daring D1 2-2 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Lelystad D1 Eelde D1 2-3 Definitief
.. Coevorden D1 Hondsrug D1 0-4 Definitief
.. Hoogeveen D1 Meppel D1 3-2 Definitief
.. Dash D1 Harlingen D1 5-2 Definitief
.. Daring D1 Emmen D1 10-0 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Emmen D1 Meppel D1 2-11 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Harlingen D1 Daring D1 5-2 Definitief
.. Lelystad D1 Hardenberg D1 0-1 Definitief
.. Eelde D1 Hoogeveen D1 1-0 Definitief
.. Meppel D1 Dash D1 1-5 Definitief
.. Emmen D1 Coevorden D1 9-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Dash D1 Eelde D1 1-2 Definitief
.. Meppel D1 Daring D1 2-0 Definitief
.. Coevorden D1 Harlingen D1 0-5 Definitief
.. Hardenberg D1 Hondsrug D1 3-0 Definitief
.. Hoogeveen D1 Lelystad D1 1-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Emmen D1 Hondsrug D1 2-4 Definitief
.. Eelde D1 Daring D1 4-1 Definitief
.. Meppel D1 Coevorden D1 6-1 Definitief
.. Lelystad D1 Dash D1 1-0 Definitief
.. Hoogeveen D1 Hardenberg D1 1-4 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Dash D1 Hoogeveen D1 7-0 Definitief
.. Hondsrug D1 Harlingen D1 2-2 Definitief
.. Emmen D1 Hardenberg D1 1-4 Definitief
.. Daring D1 Lelystad D1 5-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Hoogeveen D1 Daring D1 3-3 Definitief
.. Harlingen D1 Emmen D1 7-0 Definitief
.. Lelystad D1 Coevorden D1 9-1 Definitief
.. Meppel D1 Hondsrug D1 2-4 Definitief
.. Hardenberg D1 Dash D1 5-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Coevorden D1 Eelde D1 0-5 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Hardenberg D1 Harlingen D1 6-3 Definitief
.. Hoogeveen D1 Coevorden D1 5-0 Definitief
.. Eelde D1 Hondsrug D1 1-0 Definitief
.. Dash D1 Daring D1 3-0 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Hondsrug D1 Lelystad D1 1-4 Definitief
.. Harlingen D1 Meppel D1 1-2 Definitief
.. Coevorden D1 Dash D1 0-3 Definitief
.. Daring D1 Hardenberg D1 1-5 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Hoogeveen D1 Hondsrug D1 4-1 Definitief
.. Hardenberg D1 Meppel D1 7-0 Definitief
.. Eelde D1 Harlingen D1 2-0 Definitief
.. Daring D1 Coevorden D1 6-0 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Coevorden D1 Hardenberg D1 0-11 Definitief
.. Meppel D1 Eelde D1 0-11 Definitief
.. Hondsrug D1 Dash D1 1-6 Definitief
.. Harlingen D1 Lelystad D1 4-1 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Daring D1 Hondsrug D1 5-3 Definitief
.. Lelystad D1 Meppel D1 6-0 Definitief
.. Hardenberg D1 Eelde D1 2-5 Definitief
.. Hoogeveen D1 Harlingen D1 2-3 Definitief
VRIJDAG 12 APRIL 2019
.. Meppel D1 Hoogeveen D1 1-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Eelde D1 Lelystad D1 4-0 Definitief
.. Hondsrug D1 Coevorden D1 5-0 Definitief
.. Harlingen D1 Dash D1 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
VRIJDAG 3 MEI 2019
  Hoogeveen D1 Eelde D1 20:00 sportp. 'Het Bentinckspark'
ZONDAG 5 MEI 2019
  Daring D1 Harlingen D1 13:00 Langeleegte
  Dash D1 Meppel D1 11:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Hardenberg D1 Lelystad D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Daring D1 Meppel D1 14:45 Langeleegte
  Eelde D1 Dash D1 12:45 Sportp. 'De Marsch'
  Harlingen D1 Coevorden D1 12:45 Sportpark Westerzeedijk
  Hondsrug D1 Hardenberg D1 12:00 De Zwet Sporthal
  Lelystad D1 Hoogeveen D1 Sportpark Langezand
ZONDAG 19 MEI 2019
  Coevorden D1 Meppel D1 12:45 Sportp. 'De Pampert'
  Daring D1 Eelde D1 13:00 Langeleegte
  Dash D1 Lelystad D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Hardenberg D1 Hoogeveen D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Eelde D1 Coevorden D1 12:45 Sportp. 'De Marsch'
  Harlingen D1 Hondsrug D1 12:45 Sportpark Westerzeedijk
  Hoogeveen D1 Dash D1 12:45 sportp. 'Het Bentinckspark'
  Lelystad D1 Daring D1 Sportpark Langezand
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Coevorden D1 Lelystad D1 12:45 Sportp. 'De Pampert'
  Daring D1 Hoogeveen D1 13:00 Langeleegte
  Dash D1 Hardenberg D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Hondsrug D1 Meppel D1 12:00 De Zwet Sporthal