Shirtsponsor



Nieuws



Vandaag jarig

Geen jarigen vandaag

terug naar vorige pagina

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mei 6143 HC Ares H1
85
12:20 14:45 uit route
12 mei 6608 GZG Hardenberg H1
13:30 14:30 thuis De Zwet - blauw
19 mei 6848 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1
13:30 14:30 thuis De Zwet - blauw
26 mei 7214 Mixed Hockey Club Leeuwarden H1
60
12:45 14:45 uit route
2 jun 7628 M.H.C. Oosterbeek H1
13:30 14:30 thuis De Zwet - blauw
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven H1 16 45 15 0 1 91 23 0
2 Leeuwarden H1 17 41 13 2 2 70 31 0
3 Flevoland H1 17 33 10 3 4 56 42 0
4 Arnhem H1 17 32 10 2 5 44 39 0
5 Zutphen H1 17 29 9 2 6 43 31 0
6 Steenwijk H1 17 25 8 1 8 52 44 0
7 Oosterbeek H1 17 24 7 3 7 56 46 0
8 Drienerlo H1 17 22 6 4 7 52 48 0
9 Ares H1 17 18 5 3 9 36 61 0
10 Hondsrug H1 17 10 2 4 11 35 63 0
11 PW H1 16 7 2 1 13 19 56 0
12 Hardenberg H1 17 4 1 1 15 22 92 0

Uitslagenmatrix
  Ares H1Arnhem H1Drienerlo H1Flevoland H1Leeuwarden H1Oosterbeek H1PW H1Steenwijk H1Westerduiven H1Zutphen H1Hondsrug H1Hardenberg H1
Ares H1   1-2 3-3 0-3 3-1 4-2 1-7 1-3 3-0
Arnhem H1 2-2   1-2 3-2 3-2 4-1 1-4 2-1 3-2 3-0
Drienerlo H1 2-2 3-3   3-5 3-2 0-1 1-2 6-1 6-2
Flevoland H1 4-2 2-0 1-0   4-4 5-2 6-2 0-5 4-1 6-0
Leeuwarden H1 5-2 4-1 5-4   5-2 6-0 4-1 2-4 4-0 8-0
Oosterbeek H1 2-3 4-4 3-3 2-3   7-3 4-1 3-3 6-5 5-1
PW H1 1-3 4-3 1-3 0-2   0-3 3-2 1-1 0-1
Steenwijk H1 7-1 4-5 5-2 3-3 3-2   1-2 2-0 5-3
Westerduiven H1 11-3 2-6 7-2 4-1 7-0 8-2   5-0 11-0
Zutphen H1 4-1 6-0 3-2 0-2 2-1 2-0 2-3   3-3 4-1
Hondsrug H1 1-2 3-2 5-5 3-5 1-2 2-1 0-5 2-6  
Hardenberg H1 4-5 4-5 2-6 1-6 1-7 1-5 2-10 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Westerduiven H1 Steenwijk H1 8-2 Definitief
.. Zutphen H1 Drienerlo H1 6-0 Definitief
.. Leeuwarden H1 Hardenberg H1 8-0 Definitief
.. Hondsrug H1 Arnhem H1 3-2 Definitief
.. PW H1 Oosterbeek H1 0-2 Definitief
.. Ares H1 Flevoland H1 3-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Hardenberg H1 Westerduiven H1 2-10 Definitief
.. Oosterbeek H1 Leeuwarden H1 2-3 Definitief
.. Arnhem H1 PW H1 4-1 Definitief
.. Flevoland H1 Hondsrug H1 4-1 Definitief
.. Zutphen H1 Ares H1 4-1 Definitief
.. Steenwijk H1 Drienerlo H1 5-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Leeuwarden H1 Arnhem H1 4-1 Definitief
.. PW H1 Flevoland H1 1-3 Definitief
.. Ares H1 Steenwijk H1 4-2 Definitief
.. Hondsrug H1 Zutphen H1 2-6 Definitief
.. Oosterbeek H1 Hardenberg H1 5-1 Definitief
.. Drienerlo H1 Westerduiven H1 0-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Flevoland H1 Leeuwarden H1 4-4 Definitief
.. Steenwijk H1 Hondsrug H1 5-3 Definitief
.. Zutphen H1 PW H1 2-0 Definitief
.. Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2 Definitief
.. Hardenberg H1 Drienerlo H1 2-6 Definitief
.. Westerduiven H1 Ares H1 11-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Oosterbeek H1 Flevoland H1 3-3 Definitief
.. Ares H1 Drienerlo H1 1-2 Definitief
.. Arnhem H1 Hardenberg H1 3-0 Definitief
.. PW H1 Steenwijk H1 0-3 Definitief
.. Hondsrug H1 Westerduiven H1 0-5 Definitief
.. Leeuwarden H1 Zutphen H1 4-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Steenwijk H1 Leeuwarden H1 3-3 Definitief
.. Westerduiven H1 PW H1 7-0 Definitief
.. Flevoland H1 Arnhem H1 2-0 Definitief
.. Hardenberg H1 Ares H1 4-5 Definitief
.. Zutphen H1 Oosterbeek H1 2-1 Definitief
.. Drienerlo H1 Hondsrug H1 6-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Leeuwarden H1 Westerduiven H1 2-4 Definitief
.. PW H1 Drienerlo H1 4-3 Definitief
.. Hondsrug H1 Ares H1 1-2 Definitief
.. Flevoland H1 Hardenberg H1 6-0 Definitief
.. Arnhem H1 Zutphen H1 2-1 Definitief
.. Oosterbeek H1 Steenwijk H1 4-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Steenwijk H1 Arnhem H1 4-5 Definitief
.. Ares H1 PW H1 3-1 Definitief
.. Zutphen H1 Flevoland H1 3-2 Definitief
.. Drienerlo H1 Leeuwarden H1 3-5 Definitief
.. Hardenberg H1 Hondsrug H1 2-2 Definitief
.. Westerduiven H1 Oosterbeek H1 4-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Oosterbeek H1 Drienerlo H1 4-4 Definitief
.. Zutphen H1 Hardenberg H1 4-1 Definitief
.. PW H1 Hondsrug H1 1-1 Definitief
.. Flevoland H1 Steenwijk H1 0-5 Definitief
.. Arnhem H1 Westerduiven H1 1-4 Definitief
.. Leeuwarden H1 Ares H1 5-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Steenwijk H1 Zutphen H1 2-0 Definitief
.. Westerduiven H1 Flevoland H1 7-2 Definitief
.. PW H1 Hardenberg H1 0-1 Definitief
.. Drienerlo H1 Arnhem H1 3-3 Definitief
.. Hondsrug H1 Leeuwarden H1 1-2 Definitief
.. Ares H1 Oosterbeek H1 0-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Zutphen H1 Westerduiven H1 2-3 Definitief
.. Flevoland H1 Drienerlo H1 1-0 Definitief
.. Arnhem H1 Ares H1 2-2 Definitief
.. Oosterbeek H1 Hondsrug H1 6-5 Definitief
.. Leeuwarden H1 PW H1 6-0 Definitief
.. Hardenberg H1 Steenwijk H1 1-5 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Drienerlo H1 Zutphen H1 1-2 Definitief
.. Oosterbeek H1 PW H1 7-3 Definitief
.. Flevoland H1 Ares H1 4-2 Definitief
.. Arnhem H1 Hondsrug H1 3-2 Definitief
.. Hardenberg H1 Leeuwarden H1 1-6 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Westerduiven H1 Hardenberg H1 11-0 Definitief
.. Hondsrug H1 Flevoland H1 3-5 Definitief
.. PW H1 Arnhem H1 1-3 Definitief
.. Drienerlo H1 Steenwijk H1 3-2 Definitief
.. Leeuwarden H1 Oosterbeek H1 5-2 Definitief
.. Ares H1 Zutphen H1 1-3 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Westerduiven H1 Drienerlo H1 2-6 Definitief
.. Zutphen H1 Hondsrug H1 3-3 Definitief
.. Steenwijk H1 Ares H1 7-1 Definitief
.. Flevoland H1 PW H1 6-2 Definitief
.. Arnhem H1 Leeuwarden H1 3-2 Definitief
.. Hardenberg H1 Oosterbeek H1 1-7 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. PW H1 Zutphen H1 3-2 Definitief
.. Hondsrug H1 Steenwijk H1 2-1 Definitief
.. Ares H1 Westerduiven H1 1-7 Definitief
.. Drienerlo H1 Hardenberg H1 6-2 Definitief
.. Oosterbeek H1 Arnhem H1 2-3 Definitief
.. Leeuwarden H1 Flevoland H1 5-4 Definitief
VRIJDAG 5 APRIL 2019
.. Steenwijk H1 Westerduiven H1 1-2 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Steenwijk H1 PW H1 3-2 Definitief
.. Drienerlo H1 Ares H1 2-2 Definitief
.. Zutphen H1 Leeuwarden H1 0-2 Definitief
.. Westerduiven H1 Hondsrug H1 5-0 Definitief
.. Hardenberg H1 Arnhem H1 4-5 Definitief
.. Flevoland H1 Oosterbeek H1 5-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Oosterbeek H1 Zutphen H1 3-3 Definitief
.. Leeuwarden H1 Steenwijk H1 4-1 Definitief
.. Ares H1 Hardenberg H1 3-0 Definitief
.. Hondsrug H1 Drienerlo H1 5-5 Definitief
.. Arnhem H1 Flevoland H1 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
DONDERDAG 2 MEI 2019
  Zutphen H1 Arnhem H1 20:30 Zuidveen
VRIJDAG 3 MEI 2019
  Steenwijk H1 Oosterbeek H1 20:30 sportp. Nieuwe Gagels
ZONDAG 5 MEI 2019
  Ares H1 Hondsrug H1 14:45 Sportp. 'Nagelpoel'
  Drienerlo H1 PW H1 14:45 Sportcentrum UT
  Hardenberg H1 Flevoland H1 11:00 Sportp. 'de Boshoek'
  Westerduiven H1 Leeuwarden H1 14:45 Westsingel
ZONDAG 12 MEI 2019
  Arnhem H1 Steenwijk H1 14:45 Sportp. Beekhuizen
  Flevoland H1 Zutphen H1 14:30 Sportp. 'De West'
  Hondsrug H1 Hardenberg H1 14:30 De Zwet Sporthal
  Leeuwarden H1 Drienerlo H1 14:45 Sportp. Kalverdijkje
  Oosterbeek H1 Westerduiven H1 14:30 Sportpark 'De Bilderberg'
  PW H1 Ares H1 14:45 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 19 MEI 2019
  Ares H1 Leeuwarden H1 14:45 Sportp. 'Nagelpoel'
  Drienerlo H1 Oosterbeek H1 14:45 Sportcentrum UT
  Hardenberg H1 Zutphen H1 14:30 Sportp. 'de Boshoek'
  Hondsrug H1 PW H1 14:30 De Zwet Sporthal
  Steenwijk H1 Flevoland H1 14:45 sportp. Nieuwe Gagels
  Westerduiven H1 Arnhem H1 14:45 Westsingel
ZONDAG 26 MEI 2019
  Arnhem H1 Drienerlo H1 14:45 Sportp. Beekhuizen
  Flevoland H1 Westerduiven H1 14:30 Sportp. 'De West'
  Hardenberg H1 PW H1 14:30 Sportp. 'de Boshoek'
  Leeuwarden H1 Hondsrug H1 14:45 Sportp. Kalverdijkje
  Oosterbeek H1 Ares H1 14:30 Sportpark 'De Bilderberg'
  Zutphen H1 Steenwijk H1 14:45 Zuidveen
DONDERDAG 30 MEI 2019
  PW H1 Westerduiven H1 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Ares H1 Arnhem H1 14:45 Sportp. 'Nagelpoel'
  Drienerlo H1 Flevoland H1 14:45 Sportcentrum UT
  Hondsrug H1 Oosterbeek H1 14:30 De Zwet Sporthal
  PW H1 Leeuwarden H1 14:45 Erve 'Het Slagman'
  Steenwijk H1 Hardenberg H1 14:45 sportp. Nieuwe Gagels
  Westerduiven H1 Zutphen H1 14:45 Westsingel