Shirtsponsor



Nieuws



Vandaag jarig

Geen jarigen vandaag
 Trainingsschema   vrijdag 6 december 2019   22:17
Dit schema loopt van 19-11-2019 t/m 15-2-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1-zaal Ruben Ezinga De Zwet - blauwe veld
18:00 - 19:00 MD2-zaal Noortje van Daal De Zwet - blauwe veld
19:00 - 20:00 MB1-zaal Harm Bootsma De Zwet - blauwe veld
19:00 - 20:00 MB2-zaal Balder Pruijt De Zwet - blauwe veld
20:00 - 21:00 JB1-zaal Robert de Graaf De Zwet - blauwe veld
20:00 - 21:00 MA1-zaal Harm Bootsma De Zwet - blauwe veld
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MC1-zaal Lars Bierlaagh De Zwet - blauwe veld
18:00 - 19:00 MC2-zaal Marnix Meulman De Zwet - blauwe veld
19:00 - 20:00 D1-zaal Marnix Meulman De Zwet - blauwe veld
19:00 - 20:00 JD1-zaal Lars Bierlaagh De Zwet - blauwe veld
20:00 - 21:30 H1-zaal Frank Buist De Zwet - blauwe veld
20:00 - 21:30 H2-zaal De Zwet - blauwe veld
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 15:45 JF1-zaal Rick Perk Goudenregenlaan Let op: training is van 15.00-15.50 uur!
15:45 - 16:45 M6E1-zaal Rick Perk
Dagmar van Gijn
Goudenregenlaan Let op: de training duurt van 15:50-16:40 uur!
16:30 - 17:30 Mix8E1-zaal Rick Perk
Dagmar van Gijn
Goudenregenlaan Let op: de training duurt van 16:40-17:30 uur!
17:30 - 18:30 JD1-zaal De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training D-jeugd
17:30 - 18:30 MD1-zaal Ruben Ezinga De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training D-jeugd
17:30 - 18:30 MD2-zaal Noortje van Daal De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training D-jeugd
18:30 - 19:30 JB1-zaal De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training B-jeugd
18:30 - 19:30 MB1-zaal Lars Bierlaagh De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training B-jeugd
18:30 - 19:30 MB2-zaal Rick Perk De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training B-jeugd
19:30 - 20:30 JA1-zaal Rick Perk De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training A-jeugd
19:30 - 20:30 MA1-zaal Lars Bierlaagh De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training A-jeugd
20:30 - 21:30 Veteranen Rick Perk De Zwet - blauwe veld
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MC1-zaal Jamie Staats De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training C-jeugd
18:00 - 19:00 MC2-zaal Rick Perk De Zwet - blauwe veld Gezamenlijke training C-jeugd
19:00 - 20:00 D1-zaal Rick Perk De Zwet - blauwe veld
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:15 - 21:15 MD1, MD2, MC1, MC2, JD1, JB1, MB1, MB2 Trainingsgroep De Zwet Sporthal 20 dec: MD1, MD2 27 dec: MC1, MC2 3 jan: JD1, JB1 10 jan: MB1, MB2 24 jan: MD1, MD2 7 feb: MB2, MC1 14 feb: MC2, JD1
20:15 - 21:15 MD1, MD2, MC1, MC2, JD1, JB1, MB1, MB2 Trainingsgroep De Zwet Sporthal 20 dec: MD1, MD2 27 dec: MC1, MC2 3 jan: JD1, JB1 10 jan: MB1, MB2 24 jan: MD1, MD2 7 feb: MB2, MC1 14 feb: MC2, JD1
21:15 - 22:15 JA1, JB1, MA1, D1 Trainingsgroep De Zwet Sporthal 20 dec: JA1, JB1 27 dec: MA1, D1 3 jan: JA1, D1 10 jan: MA1, D1 24 jan: JA1, D1 7 feb: JA1, MA1 14 feb: MA1, D1